OLIMP ARGI POWER 1500 MEGA CAPS - 120 KAPS. Zobacz większe

OLIMP ARGI POWER 1500 MEGA CAPS - 120 KAPS.

Nowy

Uwaga: ostatnie produkty w magazynie!

59,00 zł

Więcej informacji

Olimp Argi Power 1500 Mega Caps to nic innego jak argina, czyli związek chemiczny z grupy aminokwasów. Jest ona głównym składnikiem tego boostera treningowego, który od lat jest jedną z ulubionych odżywek sportowców. A to dlatego, że podnosi wytrzymałość mięśni oraz potęguje ich siłę. Argina to jeden chętniej kupowanych suplementów, gdyż intensyfikuje rozwój masy mięśniowej i pozwala skutecznie wykonać intensywny trening. Co więcej, jest także źródłem bezcennych składników odżywczych, umożliwiających tkance mięśniowej lepszy rozrost.

Olimp Argi Power 1500 Mega Caps jest również skutecznie wchłaniana przez przewód pokarmowy, co pozwala osobie trenującej na osiągniecie lepszych rezultatów – a to dzięki temu, że występuje w postaci chlorowodorku. Olimp Argi Power 1500 Mega Caps to suplement, którego nie może zabraknąć w torbie każdego sportowca!

Olimp Argi Power 1500 Mega Caps to klasyczna przedtreningówka. Łączy w sobie aminokwasy i substancje, które sprawiają, że trening jest nie tylko bardziej efektywny, ale i bardziej przyjemny. Aminokwasy usprawniają proces regeneracyjny mięśni oraz stymulują organizm do cięższej pracy. W efekcie szybciej zachodzi synteza białek, a uszkodzone struktury mięśniowe szybciej się odbudowują.

L-argina to aminokwas, którego obecność jest niezbędna podczas syntezy (NO) tlenku azotu. Tlenek ten powoduje rozkurcz naczyń krwionośnych oraz ułatwia im większy przepływ krwi zawierającej hormony anaboliczne, składniki odżywcze oraz tlen. To ogromna korzyść dla organizmu. Zaburzenia metabolizmu nierzadko prowadzą do wielu schorzeń, np. zmian miażdżycowych lub nadciśnienia tętniczego.

Suplementacja L-arginą umożliwia mięśniom prawidłową pracę, wzrost i regenerację. A to dzięki zawartym w niej składnikom budulcowym i energetycznym. Tu warto dodać, iż jej stosowanie wpływa korzystnie na budowanie mięśniowej masy suchej. Ponadto odprowadza z mięśni kwas mlekowy i mocznik – niekorzystne produkty przemiany materii.

Olimp Argi M-power 1500 Mega Caps to suplement diety, który nie może być wykorzystywany jako jej środek zastępczy. Produkt należy spożywać wyłącznie w dozwolonych dawkach i w wyznaczonym do tego terminie przydatności. Nie wskazane jest podawanie go kobietom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Zalecany sposób użycia to 1-2 kapsułki przed treningiem i po treningu.

Akcesoria

20 other products in the same category: