REAL PHARM TRIBULUS 150 CAPS Zobacz większe

REAL PHARM TRIBULUS 150 CAPS

Nowy

Uwaga: ostatnie produkty w magazynie!

79,00 zł

Więcej informacji

REAL PHARM Tribulus

Suplement diety w postaci wygodnych kapsułek, uzupełniający dietę sportowców i mężczyzn aktywnych fizycznie w ekstrakt z buzdyganka naziemnego znanego także pod nazwą tribulus terrestris.Real Pharm Trubulus wpływa na prawidłowy poziom testosteronu u mężczyzn.

Charakterystyka suplementu diety wspierającego sprawność seksualną Real Pharm Trubulus.

Tribulus Real Pharm to najwyższej jakości produkt zawierający ekstrakt z rośliny tribulus terrestris. Skondensowany on został w łatwych do połknięcia kapsułkach o rzadko spotykanym stężeniu aż 1000mg !!! Dzięki łatwo rozpuszczalnej otoczce, gwarantującej zwiększoną przyswajalność zawartych w jej wnętrzu składników, produkt zyskuje przewagę nad produktami tabletkowymi.

Zalety odżywki na potencję Real Pharm Trubulus:
 • zawiera dużą dawkę tribulusa, aż 1000mg w kapsułce,
 • poprawia sprawność seksualną mężczyzn,
 • wpływa na prawidłowy poziom testosteronu,
 • stymuluje mięśnie do wzrostu,
 • forma wygodnych i łatwych do połknięcia kapsułek.

Działanie prozdrowotnego suplementu diety dla mężczyzn Real Pharm Trubulus.

Substancja zawarta w kapsułkach prozdrowotnego suplementu diety dla mężczyzn Real Pharm Trubulus wpływa na podniesienie poziomu testosteronu w organizmie, który natomiast korzystnie oddziałuje na poziom siły fizycznej, wytrzymałości oraz regeneracji. Tribulus Terrestris usprawnia dodatkowo sprawność seksualną i stymuluje wzrost mięśni, istnieją również przesłanki mówiące, iż obniża ciśnienie tętnicze oraz poziom cholesterolu. Tribulus Real Pharm nie dostarcza hormonów z zewnątrz przez co jest środkiem całkowicie bezpiecznym dla organizmu.

Zapoznaj się wszystkimi suplementami diety i odżywkami dla sportowców marki Real Pharm, dzięki którym szybko uzupełnisz niedobory składników odżywczych i Twoja dieta stanie się w pełni kompletna.

Producent ekstraktu z buzdryganka naziemnego w kapsułkach Trubulus:
Real Pharm

Zobacz także naszą ofertę na inne odżywki wpływające na prawidłowy poziom testosteronu zawierające ekstrakt z tribulus terrestris, szczególnie polecane mężczyznom po 30-tym roku życia, u których poziom testosteronu zaczyna spadać.

Wartości odżywcze boostera testosteronu Real Pharm Trubulus:
Wartość odżywcza w porcji 1 kapsułka
Ekstrakt z owoców Tribul Terrestris
standaryzowany na 60% saponin
1000 mg

Szczegółowy skład odżywki stymulującej rozwój masy mięśniowej Real Pharm Trubulus: ekstrakt z owoców Tribulus terrestris (standaryzowany na 60 % saponin), żelatyna (otoczka kapsułki), woda (otoczka kapsułki), dwutlenek tytanu (barwnik).

Opis i charakterystyka suplementu diety na podniesienie poziomu testosteronu dla kulturystów i siłaczy Real Pharm Trubulus:
 • 1 porcja = 1 kapsułka
 • Ilość porcji w opakowaniu: 150
 • Zawartość opakowania: 150 kapsułek
Sposób użycia ekstraktu z tribulusa w kapsułkach Real Pharm Trubulus:
 • Jedną porcję 1 kapsułkę popić wodą.
Sposób dawkowania:
 • Dni treningowe: 1 porcja przed treningiem
 • Dni nietreningowe: 1 porcja przed snem

Akcesoria

3 other products in the same category: