M*TEST PRO Zobacz większe

M*TEST PRO

Nowy

99,00 zł

Więcej informacji

MEX M-TEST PRO to nowatorski i naturalny stymulator testosteronu opracowany w oparciu o przebadane naukowo i klinicznie składniki. To podejście wielofunkcyjne w celu osiągnięcia nie tylko znacznego wzrostu poziomu testosteronu i hormonu wzrostu, ale również rzeczywistych i niezaprzeczalnych efektów w postaci przyrostu suchej masy mięśniowej i zabezpieczenia tkanki mięśniowej przed uszkodzeniem.

To prawda, że nie ma jakościowych badań wskazujących na bezpośredni wpływ DAA na produkcję testosteronu (choć niektóre wskazują na znaczny wzrost jego poziomu, ale tylko w okresie pierwszych 6 do 12 dni), nie można jednak bagatelizować wpływu pośredniego. Przede wszystkim chodzi o uwalnianie hormonów, takich jak LH (lutenizujący), FSH (folikulotropowy) czy GH (wzrostu).

LH pobudza syntezę testosteronu w jądrach u mężczyzn i służy do monitorowania owulacji u kobiet – bierze udział w powstaniu ciałka żółtego, a także podtrzymuje jego funkcję wydzielniczą. Analiza stężenia LH w surowicy krwi to jeden z fundamentów badań nad niepłodnością, i to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że poziom LH ma wpływ na szereg innych chorób, np. niedoczynność przysadki, gruczolak przysadki czy niedoczynność gonad.

FSH, podobnie jak LH, występuje także w surowicy u mężczyzn. U kobiet odpowiada za pobudzenie dojrzewania pęcherzyków jajnikowych do produkcji estrogenów i za przekształcanie angrogneów (hormonów męskich) w estrogeny (hormony żeńskie) poprzez aktywację enzymu aromatazy. U mężczyzn, poprzez stymulację wzrostu cewek nasiennych, wpływa na wzrost produkcji plemników oraz działanie testosteronu poprzez wpływ na sekrecję białka.

Poziom GH obniża się z wiekiem już po okresie dojrzewania, przez co zmniejsza się siła mięśni i wydolność, mięśnie i skóra wiotczeją, spada też sprawność seksualna. Preparaty zawierające hormon wzrostu zaliczane są do preparatów odmładzających, wiele z nich wymaga jednak ścisłej kontroli lekarskiej. Hormon wzrostu podawany w odpowiednim stężeniu z zewnątrz znalazł się na liście produktów dopingowych. Naturalny poziom GH wpływa na wzrost, syntezę białek, spalanie tłuszczów, rozpad glikogenu oraz gospodarkę wodno-mineralną. Zatem jego brak prowadzi do zwiększonej masy tłuszczowej i ryzyka powstania różnych chorób metabolicznych.

Ważne, by zauważyć, że DAA w formie suplementu to nie tylko, jak się powszechnie utarło, booster testosteronu czy stymulant aktywności seksualnej dla mężczyzn. Jest to bowiem produkt zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, którego wpływ na sprawność seksualną, a przede wszystkim płodność, jest nieoceniony. Posiada on także inne korzyści dla zdrowia. Jest stymulantem syntezy hormonów płciowych u obu płci – brak LH i FSH prowadzi do licznych zaburzeń miesiączkowych, obniżenia popędu płciowego, a u mężczyzn dodatkowo do zaburzeń erekcji, ginekomastii oraz zmniejszenia masy mięśniowej. Natomiast niski poziom GH prowadzi do wyższego stężenia cholesterolu zmniejszenia gęstości mineralnej kości. Problemy z właściwą produkcją LH, FSH i GH mogą prowadzić do licznych schorzeń związanych z niedoczynnością przysadki oraz gruczołów odpowiedzialnych za gonady (jajniki, jądra), także niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W konsekwencji, poza bezpłodnością i zaburzeniami płciowymi, może to także doprowadzić do zaburzeń w sferze emocjonalnej, stanów lękowych i depresji, na co składają się także niepożądane zmiany w układzie kostno-stawowymskórno-mięśniowym (wiotczenie), większa otyłość, zmniejszenie zdolności do wysiłku fizycznego czy obniżenie energii i witalności.

Zatem MEX M-TEST PRO zaprojektowano zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, przede wszystkim w celu wsparcia ogólnego zdrowia fizyczno-psychicznego, w tym kościmięśniskóry, oraz aktywności mózgu, która ma wpływ na pamięćkoncentracjęzdolności uczenia sięstres czy jakość snu. Dodatkowa duża dawka cynku wspiera układ immunologicznykrążenia oraz pokarmowy. Właściwy poziom hormonów to większe szanse dla par na doczekanie się potomstwa czy osiągnięcie przyjemniejszych doznań seksualnych.

U osób aktywnych i uprawiających sport MEX M-TEST PRO może wpływać pośrednio na stymulację poziomu testosteronu, wspierać je w osiągnięciu pożądanej sylwetki, a przede wszystkim w zwiększeniu beztłuszczowej masy mięśniowej, co w połączeniu ze wzrostem wydolności organizmu ma niebagatelne znaczenie, pomagając zoptymalizować formę sportową. Co najważniejsze, wszystko odbywa się w sposób naturalny, bezpieczny i zgodnie z zasadami fair play.

3 other products in the same category: