Infromacja

Sklepy

Nasze Oddziały

Oddział Warszawa CH Atrium Targówek
 • warszawa@triceps.pl
 • 698 700 913
 • CH Atrium Targówek  - Targówek
  Ul. Głębocka 15 Lokal 91A - (Parter na przeciwko sklepu Carrefour)
  Warszawa 03-287
 • Godziny otwarcia:
  Pn-Sob od 10 do 21
  Niedziela od 10 do 20
Oddział Wyszków
 • wyszkow@triceps.pl
 • 698 700 913
 • ul. Swoińskiego 64,
  07-200 Wyszków
 • Godziny otwarcia:
  Pn-Sob od 10 do 20
  Niedziela od 10 do 16

Oddział Warszawa Atrium Promenada
 • warszawa@triceps.pl
 • 698 700 913
 • CH Atrium Promenada - Gocław Lokal 13   1 Piętro w nowej części centrum
  Ul.Ostrobramska 75c  (na przeciwko siłowi Jatomi Pure i koło Go Sport)
  04-175 Warszawa
 • Godziny otwarcia:
  Pn-Sob od 10 do 21
  Niedziela od 10 do 20

Oddział Warszawa Atrium Reduta

 • warszawa@triceps.pl
 • 698 700 913
 • CH Atrium Reduta - Ochota
  al. Jerozolimskie 148 Lokal 255 (I Piętro obok siłowni)
  Warszawa 02-326
 • Godziny otwarcia:
  Pn-Sob od 10 do 21
  Niedziela od 10 do 20

Oddział Warszawa Galeria Renova

 • warszawa@triceps.pl
 • 698 700 913
 • CH Galeria Renova - Bródno 
   ul.Rembielińska 20  lokal 156   1 piętro  koło Jatomi Pure
  03-352 Warszawa
 • Godziny otwarcia:
  Pn-Sob od 10 do 21
  Niedziela od 10 do 20

Oddział Warszawa Galeria Wola Park

 • warszawa@triceps.pl
 • 698 700 913
 • CH Wola Park  - Wola/Bemowo 
   Górczewska 124 lokal F033C
  1 Piętro na przeciwko Auchan 
  01-460 Warszawa
 • Godziny otwarcia:
  Pn-Sob od 10 do 21
  Niedziela od 10 do 20

Wyszków

                                                                                          

                                CH Galeo Triceps.pl

                                                                               ul. Swoińskiego 64,
                                                                               07-200 Wyszków

                             Doradza tutaj Rafał.

                                   

PROFESJONALNE DORADZTWO U DYPLOMOWANEGO

INSTRUKTORA KULTURYSTYKI

                            

Rafał Pawlak - urodzony w 1987 roku; Ukończył kurs instruktora kulturystyki w Polskiej Akademii Sportu prowadzony przez Dariusza Karpińskiego (Mistrza Europy w kulturystyce). Kulturystyka jest jego pasją od 2004 roku. Ciągle rozwija swoją wiedzę z zakresu kulturystyki, dietetyki i medycyny na różnego rodzaju szkoleniach i seminariach, a także doszkala się z zakresu kulturystyki i poprawiania sylwetki poprzez konsultacje z uznanymi w branży autorytetami. Ukończone kursy dietetyczne pozwalają mu na jeszcze bardziej profesjonalną pomoc i doradztwo personalne. Bazując na jego doświadczeniu i wiedzy masz pewność, że nie zawiedziesz się na efektach.

Motto: 
Jeśli nie masz genetyki, bez wiedzy nie masz szans na sukces.

 tel: 698 700 913

gg: 38683299

 mail: rafpawlak@o2.pl

                                                  

                                       Piotrek.

                        

Przedstawiamy Wam naszego doradcę ze sklepu Triceps.pl który rozpoczął pracę w Atrium Reduta. Piotr jest do Waszej dyspozycji. Korzystajcie z jego wiedzy i doświadczenia. Warto wpaść pogadać aby wiedzieć co zrobić dalej ze swoją sylwetką :) 
Piotra głównym zainteresowaniem jest kulturystyka i fitness.
Aktywnie trenuje już od ponad 12 lat. Pierwszą jego miłością był Trójbój siłowy, zaś potem przyszedł czas na Strong Man i podnoszenie wielkich ciężarów :) Jednak zbyt duże zacięcie i kontuzje spowodowały, że musiał przystopować. Nie widział jednak możliwości aby odstawić podnoszenie ciężarów. Zainteresował się więc kulturystyką, czyli zmianą swoją sylwetki i zajmuje się tym do dziś.
Dzięki nabranemu doświadczeniu zdecydował się pomagać ludziom w osiąganiu ich marzeń. Został więc trenerem personalnym. Dzięki czemu może pomóc innym zmieniać swoje sylwetki a co za tym idzie zwiększyć ich pewności siebie :) Do każdego klienta podchodzi indywidualnie a na jego treningach panuje przyjazna i spokojna atmosfera.
Dodatkowo warto dodać, że Piotr poza tym że jest pracownikiem jednego z naszych sklepów jest także administratorem znanego portalu Realbody na którym prowadzi swój dziennik treningowy, pomaga tam innym użytkownikom poprzez udzielanie odpowiedzi na ich pytania z różnych dziedzin, od diety, poprzez treningi jak i pomoc zakresu rehabilitacji i poprawy stanu ich zdrowia.
Zapraszamy Piotr jest Wasz :)

Niebawem pokażemy kolejnych :)

polubcie naszą stronke

                                                            

                       

                                          Edyta 

  

              

Kolejną osobą w naszym zespole jest Edyta...
Od dwóch lat związana ze sklepami Triceps.pl :)początkowo jako doradca klienta obecnie kierownik sklepów. Z wykształcenia dietetyk sportowy i ….nauczyciel sztuki ;) W Tricepsie zajmuje się szkoleniami nowych pracowników z zakresu suplementacji, wdrażaniem do pracy a także obsługą klienta w naszych sklepach. Można z nią podyskutować na tematy odżywek jak i diety, pytajcie jej śmiało co brać na masę a co na redukcję. 
Pasjonatka sportów siłowych i ciężkiej aktywności fizycznej. Edyta wspomina, że w średniej szkole miała piątki tylko z wu-fu ;). Eeee...wierzymy, że nie ;)Obecnie studiuje on-line w USA - 2 letni kierunek „Medycyna naturalna i ziołolecznictwo”z myślą by w przyszłości móc dyskutować z klientami naszego sklepu na jeszcze większej płaszczyźnie. 

Prywatnie wielbicielka książek Mastertona, kryminałów a także publikacji psychologicznych. Z zamiłowania do gotowania założyła również całkiem nie dawno bloga poświęconego życiu bez cukru i mąki:) zapraszamy do zaglądania: https://www.facebook.com/Fitin-498379783691328/

                                          Karol

                 

A oto Karol, najmłodszy z Triceps Hardcore Team ale pasuje do nas jak ulał bo mimo młodego wieku ogarnia więcej niż stary wyjadacz Aktywnie trenuje kulturystyke od 4,5 roku. Jego zdaniem sport mocno kształtuje charakter człowieka, uczy dyscypliny, pokory oraz wielu innych ważnych cech w życiu. Jego początki były bardzo ciężkie należał do grupy szczupłych chłopaków a jego treningi odbywały się w spartańskich warunkach o których chętnie Wam opowie przy wizycie u niego w sklepie. Miał pewnego mentora baa! Nawet go znamy ale to tajemnica  Sami go zapytajcie! Dlatego Karol uważa że, tak samo w życiu jak i sporcie jeśli chcemy osiągnąć sukces, zawodowy bądź po prostu mieć fajna sylwetkę potrzebujemy ludzi którzy nam w tym pomogą, doradcy który doradzi nam w zakresie suplementacji oraz treningu. Mentora który popchnie nas w dobrym kierunku i kopnie nas w tyłek w momencie gdy chcemy się poddać. Jeśli szukasz w sobie pasji lub gdy Twój zapał z czasem słabnie przyjdz do Karola:) Aktualnie jest do waszej dyzpozycji w Ch Wola Park. Pierwsze piętro naprzeciwko Auchan. Karol dopasuje Wam idywidualnie suplementy i odżywki. Bez zbędnego wydawania kasy, tanio i konkretnie. Zapraszamyt="

                                                                            

                                                                                                                           Bartek 

                                                                       

Bartek w Triceps Hardcore Team jeden z najmłodszych  Od dziecka aktywny, przez lekkoatletykę, koszykówkę po spoty siłowe i sylwetkowe. Zawodnik kulturystyki Federacji IFBB, certyfikowany trener personalny i instruktor kulturystyki oraz wielbiciel zdrowego trybu życia. Poważnie trenować zacząłem w 2013 roku startując w zawodach kulturystycznych. Zajmował 2 miejsce na ogólnopolskich zawodach w Sopocie 2014, 4 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów 2017 i 4 miejsce na zawodach międzynarodowych Diamond Cup 2017. Jest do Waszej dyspozycji w naszym sklepie w Atrium Targówek :) Pytajcie, męczcie go:) doradzi podpowie co kupić i nie przepłacić. Bartek jednak nie ogranicza się tylko do sportu, interesuje się muzyka