Mutant CreaKong Zobacz większe

Mutant CreaKong

Nowy

Uwaga: ostatnie produkty w magazynie!

49,00 zł

Więcej informacji

PVL Mutant CreaKong to suplement diety łączący w sobie aż 3 skuteczne formy kreatyny: monohydrat CreaPure, chelat magnezowy i cytrynian. Dzięki wsparciu gospodarki energetycznej może przyczyniać się do wzrostu mięśni, poprawy wyników siłowych, lepszego nawodnienia oraz ograniczenia procesów katabolicznych.
 
  • Promuje korzystny stosunek anabolizmu do katabolizmu
  • Wpływa na gospodarkę energetyczną
  • Może przyspieszać wzrost siły i masy mięśni
  • Zwiększa wydolność fizyczna
  • Aż 3 wysokojakościowe formy kreatyny
 
Kreatyna - wewnątrzkomórkowa molekuła, pełniąca funkcję transportową. Jej rola w gospodarce energetycznej jest krytyczna, gdyż to ona odpowiada za rozprowadzanie energii z mitochondrium do pozostałych organelli komórkowych. Cieszy się wyjątkową popularnością w świecie fitness, ze względu na niezwykle skuteczne działanie, potwierdzone w setkach badań naukowych.
 
Kompleks 3 różnych form kreatyny
CreaPure to patentowana forma monohydratu, cechująca się ponadprzeciętną jakością i wysokim stopniem przyswajalności. Dwie pozostałe formy to molekuły łączące monohydrat kreatyny z innymi cząsteczkami, które zapewniają większą stabilność i dodatkowe funkcjonalności.
 
Chelat magnezowy to kreatyna sprzężona z magnezem, co pozwala zabezpieczyć ją przed konwersją do nieaktywnej kreatyniny. Magnez sam w sobie może także wspierać produkcję ATP, zwiększając ilość dostępnej energii.
 
Trzecią formą jest cytrynian, który dzięki obecności kwasu cytrynowego pozwala na sprawniejsze wytwarzanie energii. Kwas ten uczestniczy w cyklu Krebsa, tak więc może wspierać wytwarzanie ATP w przemianach tlenowych.
 
Wpływ na stosunek procesów regulujących objętość mięśni
By uzyskać progres siły i objętości mięśni, musimy zadbać o dominację procesów anabolicznych nad katabolicznymi. Kreatyna doskonale radzi sobie z modulowaniem obu procesów, zwiększając anabolizm i jednocześnie blokując katabolizm mięśni.
 
Praktyczne rezultaty tych działań to znacznie przyspieszona budowa muskulatury, wzrost siły, poprawa wytrzymałości i przyspieszenie regeneracji uszkodzeń włókien mięśniowych po treningu, na co wskazują wyniki naukowych badań.
 
Wielotorowe wsparcie sportowca
Poza wyżej wspomnionymi zaletami, jest jeszcze kilka korzystnych działań pobocznych. Otóż kreatyna może efektywnie zmniejszać uczucie zmęczenia, co przekłada się na wzrost produktywności. Podczas suplementacji kreatyną oszczędzane są grupy metylowe, które zamiast zużywania na jej produkcję, mogą być przeznaczone do tworzenia neurotransmiterów, odpowiadających za dobry nastrój, wysoki poziom energii i dużo motywacji do wykonywania treningu. Odpowiednia praca układu nerwowego jest wymagana do właściwej aktywacji mięśni i precyzyjnej kontroli ich pracy.
 
Komu polecany jest CreaKong?
Każdemu sportowcowi, niezależnie od dyscypliny, stażu i płci. Pozwala wspomóc organizm zwłaszcza w najtrudniejszych okresach, cechujących się wysoką intensywnością treningów.


 

SKŁADNIKI AKTYWNE CreaKong  
Porcja jednorazowa 4 gramy  
Ilość porcji w opakowaniu 75  
Opakowanie 300 gram  
Zawartość w 1 porcji (4 gram) zaw
  CREAKONG Creatine Blend 4g
  Monohydrat Kreatyny CREAPURE  
  Chelat Magnezowy Kreatyny  
  Cytrynian Kreatyny  

 


Zalecane Dzienne Dawkowanie

  • Dzień Treningowy.: Jedna porcja (4 gramy) zaraz po przebudzeniu, druga (4 gramy) bezpośrednio po treningu.
  • Dzień Nietreningowy.: Jedna porcja (4 gramy) zaraz po przebudzeniu, druga (4 gramy) w odstępie kilku godzin. 

Akcesoria

30 other products in the same category: