SWANSON ALPHA LIPOIC ACID 300 MG 60 KAPSUŁEK Zobacz większe

SWANSON ALPHA LIPOIC ACID 300 MG 60 KAPSUŁEK

Nowy

Uwaga: ostatnie produkty w magazynie!

29,00 zł

Więcej informacji

SWANSON Alpha Lipoic Acid 300mg - 60caps - Opis

  • Wyjątkowa ochrona antyoksydacyjna
  • Oczyszczanie ciała z toksyn
  • Wsparcie w odchudzaniu
  • Wsparcie układu krążenia
  • Pomaga w przyswajaniu witaminy C i E

SWANSON Alpha Lipoic Acid 300mg

Dużo ćwiczysz, jesteś osobą wyjątkowo aktywną, chcesz aby ciągle się coś działo. Wyjątkowo dbasz o swoje ciało, to narzędzie Twojej pracy. Chcesz, żeby było w naprawdę dobrej kondycji. Z tego powodu powinieneś wypróbować suplement diety Alpha Lipoic Acid 300mg od znanej firmy Swanson i cieszyć się z wyjątkowo silnych właściwości antyoksydacyjnych kwasu liponowego.

Kwasy ALA

Do niedawna mało kto przejmował się zagrożeniami, które powoduje działalność wolnych rodników. Niemal nikt nie wiedział skąd się biorą i jakie są skutki ich ataków. Obecnie świadomość ludzi jest o wiele większa. Wiedza na temat tego, że wolne rodniki to niesparowane atomy, które posiadają nieparzystą liczbę elektronów, ponieważ uległy uszkodzeniu stała się powszechna. Wolne rodniki szukają brakującego elektronu, atakują inne atomy, utleniają je zabierając potrzebny elektron. W ten sposób tworzą nowe wolne rodniki, które atakują inne cząsteczki i niszczą zdrowe komórki.

Właśnie w taki sposób oksydanty niszczą komórki np. białka, powodują niepożądane zmiany w DNA, których nie można odwrócić, osłabiają w ten sposób kondycję całego organizmu. Niestety, nie możesz uniknąć utleniaczy, są one wytwarzane w czasie przemian tlenu. Aż 5% cząstek tlenu zamienia się w wolne rodniki. Sportowcy, którzy ćwiczą regularnie są dużo bardziej narażeni na ich działanie, ponieważ pobierają o wiele więcej tlenu. Nie pomaga także stosowanie używek, życie w długotrwałym stresie czy zły stan środowiska. Dlatego warto wypróbować dobry antyoksydant w formie Alpha Lipoic Acid 300mg od Swanson.

Kwas alfa liponowy 300mg

Warto wiedzieć, że kwas ALA zapewnia o wiele lepszą ochronę niż inne substancje. Pomaga bronić się przed działaniem stresu oksydacyjnego – tak określa się moment, gdy wolnych rodników jest naprawdę dużo w organizmie i zostaje zakłócona naturalna równowaga między nimi a antyoksydantami. Taka sytuacja może być przyczyną wielu problemów, między innymi osłabić układ krwionośny. Stres oksydacyjny może się tworzyć w wyniku spożywania bardzo przetworzonego jedzenia, wzmacnianego nawozami sztucznymi i pryskanego szkodliwymi środkami. Z tego powodu warto również unikać pożywienia wędzonego, przypalonego czy spleśniałego.

Mnożeniu się wolnych rodników sprzyja także częste opalanie się i przebywanie w zanieczyszczonym środowisku. Jak widzisz, naprawdę trudno ich unikać, każdy człowiek jest narażony na ich ataki. Jeśli pragniesz właściwie dbać o swoje ciało koniecznie musisz zacząć brać silne antyoksydanty. Kwas alfa-liponowy obecny w Alpha Lipoic Acid 300mg został zaprojektowany przez znaną markę Swanson. Ten produkt zapewni Ci skuteczną ochronę przed oksydantami, pomaga także w łatwiejszym przyswajaniu innych przeciwutleniaczy takich jak witamina E i C.

Alpha lipoic acid - Właściwości

Teraz jesteś świadomy, jak wielkim zagrożeniem są oksydanty, szczególnie dla ludzi aktywnych, uprawiających regularnie sport i chcących zachować jak najlepszą kondycję swojego ciała. Wiesz dobrze, że sukcesy w sporcie są zależne od formy ciała. Z tego powodu warto przestrzegać dobrze zbilansowanej diety i unikać przebywania w szkodliwym środowisku. Warto zwrócić uwagę na jakość produktów spożywczych, z których robisz posiłki.

Jeśli chcesz naprawdę wesprzeć swój organizm, pozbyć się toksyn i szkodliwych substancji, zacznij suplementować Alpha Lipoic Acid 300mg,specyfik stworzony przez solidną firmę Swanson, która od lat zajmuje się produkowaniem witamin i minerałów. Obecność kwasu ALA zapewnia skuteczną ochronę antyoksydacyjną, jest dobrze rozpuszczalny w wodzie oraz w tłuszczach. Pomaga również w lepszym przyswajaniu witamin E i C, innych znanych przeciwutleniaczyWysokie stężenie zapewnia bardzo dobrą ochronę. Nie zastanawiaj się długo, kup już teraz!

30 other products in the same category: