PREMIUM LABS 23 CREATINE MONOHYDRATE 500G Zobacz większe

PREMIUM LABS 23 CREATINE MONOHYDRATE 500G

Nowy

Uwaga: ostatnie produkty w magazynie!

49,00 zł

Więcej informacji

Premium Labs 23 Creatine Monohydrate - to wysokiej klasy monohydrat kreatyny o idealnym rozdrobnieniu 200 mesh. Najważniejszym jej aspektem jest doskonała czystość, ponieważ surowiec pochodzi z Kanadyjskiej fabryki, a to gwarantuje wolność produktu od tiazydów i metali ciężkich.

 
  • Najwyższej jakości kreatyna bez zbędnych wypełniaczy
  • Gwarantuje znaczący przyrost siły
  • Tworzy idealne środowisko anaboliczne do wzrostu mięśni
  • Przyspiesza regenerację
  • Szybka odbudowa ATP, podstawowego źródła energii
  • Niezbędny dodatek tauryny i witaminy B6
     
Kreatyna Premium Labs 23 to jedna z najlepiej przebadanych substancji stosowana w suplementach diety. Od wielu dziesięcioleci wykorzystywana jest jako naturalna substancja pomagająca poprawić zarówno wyniki sportowe jak i wygląd naszego ciała. Korzystali z niej atleci,sportowcy wytrzymałościowi, a przede wszystkim kulturyści. Badania w kwestii kreatyny są zawsze zgodna - przyspiesza ona wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, siły oraz wytrzymałości względem grupy placebo.

Pośród wszystkich produktów na rynku opartych o monohydrat kreatyny łatwo można dostrzec bardzo wiele podobieństw i stosunkowo niewiele różnic, z pozoru często uważanych za nieistotne. Jednak to właśnie najdrobniejsze detale świadczą o jakości suplementu, jego wpływie na zdrowie i o ogólnym bezpieczeństwie. Surowiec Premium Labs 23 Creatine Monohydratepochodzący z terytorium Kanady znacząco różni się od tych pochodzenia np. Azjatyckiego który jest niezwykle popularny w wielu, nawet znanych produktach na rynku. Nie zawiera on szkodliwych substancji i zanieczyszczeń które częstotowarzyszą produktom kreatynowym.

Akcesoria

23 other products in the same category: