ACTIVLAB Creatine Monohydrate - 500g Zobacz większe

ACTIVLAB Creatine Monohydrate - 500g

Nowy

Uwaga: ostatnie produkty w magazynie!

35,00 zł

Więcej informacji

ACTIVLAB Creatine Monohydrate - 500g - Opis

  • Większa siła i wytrzymałość
  • Poprawia wydolność
  • Wywołuje uczucie pompy mięśniowej
  • Lepsza regeneracja mięśni

ActivLab Creatine Monohydrate

Twoim celem jest osiągnięcie najlepszej pompy mięśniowej, pragniesz poprawić swoją siłę i wytrzymałość. Od dawna szukasz odżywki, która w pełni będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Z tego powodu warto zainwestować w Creatine Monohydrate stworzoną przez znaną markę ActivLab. Jest to wysokiej jakości kreatyna, która wesprze siłę Twoich mięśni, poprawi również anabolizm (wzrost tkanki mięśniowej) oraz zagwarantuje Ci pompę ilepszą wydolność organizmu.

Kreatyna monohydrat dla sportowców

Często i bardzo intensywnie ćwiczysz, cały czas pracujesz nad wyglądem swojej muskulatury, a dodatkowo marzysz o większej sile i wytrzymałości. Bardzo często brakuje Ci siły w czasie treningu, chciałbyś ćwiczyć o wiele dłużej i intensywniej. Dostarczasz do swojego ciała odpowiednią ilość składników odżywczych, jednak nie zawsze są one w stanie wspomóc ciało w trakcie intensywnego treningu. Z tego powodu warto zacząć rozglądać się za wysokiej jakości odżywką dla sportowców.

Kreatyna to jeden z popularniejszych składników suplementów dla sportowców. To związek chemiczny, który odgrywa istotną rolę w przemianach energetycznych. To naturalny składnik – sam organizm wytwarza go w komórkach, jednak w bardzo niewielkiej ilości, niewystarczającej dla osoby ćwiczącej. Kreatyna wspiera regenerację ATP (adenozynotrójfosforanu – związku energetycznego), który dostarcza energię niezbędną do skurczu mięśni. Regularna suplementacja kreatyny poprawia proces odnawiania się ATP.

Dzięki szybszej regeneracji ATP poprawia się wydolność i wytrzymałość ciała, co przekłada się na bardziej intensywne i cięższe treningi. Jeśli pragniesz zwiększyć swoją siłę, wydolność, poprawić regenerację mięśni i chronić swoje ciało przed działaniem wolnych rodników powinieneś zainwestować w Creatine Monohydrate od znanej firmy ActivLab. To jeden z najlepszych produktów dostępnych na rynku, zawierający dużą dawkę kreatyny.

Kreatyna – pompa mięśniowa

Warto wiedzieć, że kreatynę można dostać w wielu różnych formach. Jednym z nich, najpopularniejszym jest monohydrat, zwany przez niektórych jednowodzianem. Zawiera on zwykle około 80% czystej kreatyny, ma bardzo duży wpływ na pompę mięśniową – dzięki niemu Twoje mięśnie będą wydawały się większe i bardziej rozbudowane. Będziesz również mieć dużo energii w czasie treningów. Z tego powodu monohydrat poleca się przede wszystkim osobom trenującym sporty siłowe, wytrzymałościowe i szybkościowe, tam gdzie ćwiczenia są bardzo intensywne i ciężkie.

Zainwestuj w Creatine Monohydrate, jeśli pragniesz zwiększyć swoją wydolność fizyczną w trakcie następujących po sobie bardzo krótkich i intensywnych ćwiczeń. Warto kupić produkt od marki ActivLab, szczególnie gdy trenujesz kulturystykę, trójbój, biegi lub kolarstwo. Kreatyna przyda się również w innych dyscyplinach sportu.

Monohydrat kreatyny - Efekty

Creatine Monohydrate od marki ActivLab to najlepiej przyswajalna forma kreatyny. Stanowi bardzo istotne źródło energii, poprawi Twoją dynamikę,zwiększy siłę. Dodatkowo kreatyna wspiera budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej. Monohydrat ma za zadanie nawadniać i powiększać komórki mięśniowe, dzięki czemu Twoje bicepsy będą wydawały się większe, zyskasz efekt tak zwanej pompy.

Jeśli pragniesz posiadać produkt, który będzie Cię wspomagał w czasie treningu i pomoże zwiększyć wydolność fizyczną zainwestuj w Creatine Monohydrate. W jednej porcji znajdziesz sporą dawkę kreatyny, która poprawi Twoją wydolność w czasie intensywnych ćwiczeń oraz wspomoże wzrost mięśni i poprawi regenerację. Nie zastanawiaj się długo, wybierz produkt od marki ActivLab już teraz!

Akcesoria

23 other products in the same category: