OstroVit WPC80.eu 900g Zobacz większe

OstroVit WPC80.eu 900g

Nowy

Uwaga: ostatnie produkty w magazynie!

49,00 zł

Więcej informacji

Tylko u nas oryginalna Ostrowia WPC 80 w tak niskiej cenie. Nie daj się nabrać na podróbki będące rzekomo "nową ostrowią" robione z serwatki o dużej zawartości laktozy (ilość białka poniżej 40 % zamiast 80 %). Nasza Ostrowia pochodzi prosto od producenta, jest świeżutka i z długim terminem ważnośći.

Ostrowia WPC 80 jest najwyższej jakości, czystym koncentratem białek serwatkowych (WPC) o bardzo dobrej rozpuszczalności oraz BV-104. Koncentraty białek serwatkowych charakteryzują się bardzo wysoką wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną.

Wysoka wartość odżywcza i aktywność anaboliczna sprawiają, że koncentrowane białka serwatkowe uznano za wysoko efektywne źródło białka pokarmowego dla sportowców wyczynowych i osób aktywnych ruchowo. Wysoką wartość odżywczą zawdzięczają znakomitej przyswajalności oraz optymalnym proporcjom aminokwasów egzo- i endogennych z wyjątkowo wysokim udziałem aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) i glutaminy.

Na wysoką aktywność anaboliczną, oprócz wysokiej wartości odżywczej, wpływają cechy metaboliczne całych białek serwatkowych oraz powstających w efekcie ich przemian peptydów i mikropeptydów. Substancje te działają podobnie do peptydowych, anabolicznych czynników wzrostowych. Ułatwiają transport aminokwasów do komórek mięśniowych i stymulują anabolizm. Tworzą barierę antyoksydacyjną. Stabilizują lizosomy i hamują aktywność katabolicznych enzymów lizosomalnych. Wzmacniają układy: krążenia, nerwowy i odpornościowy.

Białko serwatkowe jest produktem przeznaczonym dla sportowców dyscyplin wytrzymałościowych, wytrzymałościowo-siłowych, siłowych i szybkosciowo-siłowych oraz dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Zapotrzebowanie organizmu dorosłego człowieka na białko to 0,8 g/kg m.c. Dla osób starszych ilość ta wzrasta do 1-1,25 g/kg m.c. Nie doradza się spożywania białka na poziomie wyższym niż podwójna zalecana dawka, która dla dorosłych wynosi 1,6 g/kg m.c.
Organizm zdrowego człowieka traci dziennie ok. 30 g białka. Osoby narażone na większy wysiłek fizyczny oraz sportowcy tracą średnio trzykrotnie więcej białka dziennie niż przeciętny człowiek.

Za wartość wyjściową przyjmuje się:
- ok. 1,4 g białka/kg m.c. - zalecana zawodnikom dyscyplin wytrzymałosciowych,
- 1,6 - 1,8 g/kg m.c. - zalecana zawodnikom dyscyplin wytrzymałościowo-siłowych,
- 2,0 - 2,5 g/kg m.c. - zalecana zawodnikom dyscyplin szybkościowo-siłowych.
Białko pochodzące z uzupełniania diety nie powinno przekracza 1/3 zapotrzebowania dopasowanego do prowadzonej aktywności sportowej.

Uwaga: Białko firmy Ostrowia jest pakowane w folię, która czasem jest niedokładnie zgrzana i pęka na zgrzewie. Ze swojej strony pakujemy suplementy bardzo bezpiecznie, jednak nie opowiadamy za pęknięcia folii podczas transportu!!!

Skład:
Opakowanie: 900gr ( 30 porcji )
Jedna porcja (30gr) zawiera:
Energia: 125 kcal
Tłuszcz: 2,4gr
Węglowodany: 1,8gr
Białko: 24gr

Akcesoria

30 other products in the same category:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: