Essence Nutrition Caffeine - 120 tabl. Zobacz większe

Essence Nutrition Caffeine - 120 tabl.

Nowy

Uwaga: ostatnie produkty w magazynie!

39,00 zł

Więcej informacji

  • WYSOKIEJ JAKOŚCI CZYSTA KOFEINA BEZ ZBĘDNYCH DODATKÓW
  • KAŻDA PORCJA DOSTARCZA DO ORGANIZMU AŻ 200MG CZYSTEJ KOFEINY
  • ZAPEWNIA SZYBKI ZASTRZYK ENERGII, POPRAWIA KONCENTRACJĘ
  • IDEALNY WYBÓR W SŁABSZY DZIEŃ 
  • PRZYCZYNIA SIĘ DO WZROSTU WYTRZYMAŁOŚCI PODCZAS WYSIŁKU
  • ODDALA POCZUCIE PRZEMĘCZENIA, POPRAWIA CZUJNOŚĆ
  • 1 OPAKOWANIE TO AŻ 120 PEŁNYCH PORCJI

Idealny preparat dla osób poszukujących szybkiego pobudzenia oraz poprawy koncentracji! Każda porcja to aż 200mg czystej kofeiny. Wpływa pozytywnie na zwiększenie uwagi, czujności, a nawet przyczynia się do wzrostu wytrzymałości podczas wysiłku. Najwyższa jakość!

ZNAKOMITY SUPLEMENT POCHODZĄCY ZE SPECJALISTYCZNEJ LINII PRODUKTÓW

Sport Definition ESSENCE – najwyższej jakości kofeina bez niepotrzebnych dodatków w solidnej (aż 200mg) dawce w każdej porcji. Zapewnia potężny zastrzyk pobudzenia i wpływa na poprawę koncentracji i skupienia. Dodatkowo wpływa na zwiększenie czujności oraz uwagi. Wprowadzenie kofeiny do suplementacji przyczynia się do wzrostu wydolności podczas wysiłku, co jest znakomitą wiadomością dla wszystkich osób aktywnych fizycznie.

CZYSTA KOFEINA – COŚ WIĘCEJ NIŻ ŹRÓDŁO POBUDZENIA

Sport Definition ESSENCE – stanowi bardzo dobry wybór dla osób aktywnych fizycznie, które potrzebują wsparcia w słabsze dni, np. by wykonać planowany trening na 100% swoich aktualnych możliwości. Kofeina należy do grupy najsilniejszych stymulantów, których stosowanie jest w pełni legalne. Jeżeli trenujesz wieczorami może się okazać, że będziesz miał problemy z zaśnięciem, dlatego też warto poznać swój organizm i rozpocząć od połowy dawki. 

Zawiera kofeinę. Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (200 mg kofeiny w dziennej porcji). SPORT DEFINITION ESSENCE KOFEINA – SZYBKIE WSPARCIE W SŁABSZY DZIEŃ!

Dawkowanie:

1 porcja dziennie.

11 other products in the same category: