Rafał

14203307_1501133256578828_10777427339966

 

 PROFESJONALNE DORADZTWO U   DYPLOMOWANEGO

INSTRUKTORA KULTURYSTYKI

Rafał Pawlak - urodzony w 1987 roku; Ukończył kurs instruktora kulturystyki w Polskiej Akademii Sportu prowadzony przez Dariusza Karpińskiego (Mistrza Europy w kulturystyce). Kulturystyka jest jego pasją od 2004 roku. Ciągle rozwija swoją wiedzę z zakresu kulturystyki, dietetyki i medycyny na różnego rodzaju szkoleniach i seminariach, a także doszkala się z zakresu kulturystyki i poprawiania sylwetki poprzez konsultacje z uznanymi w branży autorytetami. Ukończone kursy dietetyczne pozwalają mu na jeszcze bardziej profesjonalną pomoc i doradztwo personalne. Bazując na jego doświadczeniu i wiedzy masz pewność, że nie zawiedziesz się na efektach.

Motto
Jeśli nie masz genetyki, bez wiedzy nie masz szans na sukces.

EdytaPROFESJONALNE DORADZTWO U   DYPLOMOWANEGO DIETETYKA Kolejną osobą w naszym zespole jest Edyta.

Od dwóch pięciu lat związana ze sklepami Triceps.pl :)z siłownia od ponad 6 lat:) Początkowo jako doradca klienta obecnie kierownik regionalny sklepów Triceps Warszawa. Z wykształcenia dietetyk sportowy i ….nauczyciel sztuki;)W Tricepsie zajmuje się szkoleniami nowych pracowników z zakresu suplementacji, wdrażaniem do pracy a także obsługą klienta w naszych sklepach. Można z nią podyskutować na tematy odżywek jak i diety, pytajcie jej śmiało co brać na masę a co na redukcję.
Pasjonatka sportów siłowych i ciężkiej aktywności fizycznej. Edyta wspomina, że w średniej szkole miała piątki tylko z wu-fu;). Eeee...wierzymy, że nie;)Obecnie po skończonym kursie w USA - 2 letni kierunek „Medycyna naturalna i ziołolecznictwo”z myślą by w przyszłości móc dyskutować z klientami naszego sklepu na jeszcze większej płaszczyźnie

Piotrek

14199578_1499833063375514_44469718703090 PROFESJONALNE DORADZTWO U   DYPLOMOWANEGO INSTRUKTORA PERSONALNEGO ,INSTRUKTORA KULTURYSTYKI, DIETETYKA

            Przedstawiamy Wam naszego drugiego kierownika sklepów Triceps.pl. Piotr jest do Waszej dyspozycji. Korzystajcie z jego wiedzy i doświadczenia. Warto wpaść pogadać aby wiedzieć co zrobić dalej ze swoją sylwetką:)
Piotra głównym zainteresowaniem jest kulturystyka i fitness.
Aktywnie trenuje już od ponad 12 lat. Pierwszą jego miłością był Trójbój siłowy, zaś potem przyszedł czas na Strong Man i podnoszenie wielkich ciężarów:)Jednak zbyt duże zacięcie i kontuzje spowodowały, że musiał przystopować. Nie widział jednak możliwości aby odstawić podnoszenie ciężarów. Zainteresował się więc kulturystyką, czyli zmianą swoją sylwetki i zajmuje się tym do dziś.
Dzięki nabranemu doświadczeniu zdecydował się pomagać ludziom w osiąganiu ich marzeń. Został więc trenerem personalnym. Dzięki czemu może pomóc innym zmieniać swoje sylwetki a co za tym idzie zwiększyć ich pewności siebie:)Do każdego klienta podchodzi indywidualnie a na jego treningach panuje przyjazna i spokojna atmosfera.
Dodatkowo warto dodać, że Piotr poza tym że jest pracownikiem jednego z naszych sklepów jest także administratorem znanego portalu Realbody na którym prowadzi swój dziennik treningowy, pomaga tam innym użytkownikom poprzez udzielanie odpowiedzi na ich pytania z różnych dziedzin, od diety, poprzez treningi jak i pomoc zakresu rehabilitacji i poprawy stanu ich zdrowia.
Zapraszamy Piotr jest Wasz:)

Bartek

25289359_2308263975865748_67378256276236

 PROFESJONALNE DORADZTWO U   DYPLOMOWANEGO INSTRUKTORA PERSONALNEGO ,INSTRUKTORA KULTURYSTYKI

Bartek w Triceps Hardcore Team jeden z najmłodszych. Od dziecka aktywny, przez lekkoatletykę, koszykówkę po spoty siłowe i sylwetkowe. Zawodnik kulturystyki Federacji IFBB, certyfikowany trener personalny i instruktor kulturystyki oraz wielbiciel zdrowego trybu życia. Poważnie trenować zacząłem w 2013 roku startując w zawodach kulturystycznych. Zajmował 2 miejsce na ogólnopolskich zawodach w Sopocie 2014, 4 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów 2017 i 4 miejsce na zawodach międzynarodowych Diamond Cup 2017. Jest do Waszej dyspozycji w naszym sklepie w Galerii Renova. Pytajcie, męczcie go:) doradzi podpowie co kupić i nie przepłacić. Bartek jednak nie ogranicza się tylko do sportu, interesuje się muzyka ;)

Norbert

75588219_2539612096074477_12941175494404 75233338_2539611956074491_62605956807256 

Kolejny z naszych specjalistów Triceps Hardcore Team Norbert Piotrowski ze sportem związany od najmłodszych lat.
Przez 14 lat trenował sporty walki będąc jednocześnie kadrowiczem w Taekwon-do, następnie zmienił dyscyplinę sportu na kulturystykę startując na scenach w Wielkiej Brytanii oraz Polski.
Jego pasją jest poszerzanie wiedzy z zakresu sportów siłowych, głównie przygotowanie motoryczne oraz programowanie treningowe.
Ponadto liczne kursy z zakresu dietetyki, dietoterapi oraz suplementacji pomagają mu ułożyć kompletny plan dietetyczno-treningowy dla potencjalnego klienta. We współpracy z klientem stawia na pro-zdrowotność, oraz harmonijny proces przemiany sylwetki, przy zachowaniu zdrowego balansu pomiędzy treningami a życiem prywatnym.
Jego dewiza treningowa brzmi: „zamiast szukać motywacji, znajdź sposób na zmianę nawyków”, ponieważ uważa ze motywacja może przeminąć, a dobre, utrwalone nawyki pozostaną na długo.

TomekTomek- Sportem zajmuję się niemal całe życie . Od 3 lat jego główne upodobanie to kulturystyka .Mimo młodego wieku ma bardzo duże doświadczenie związane z suplementacją , treningami oraz odpowiednim odżywianiem .Na co dzień można go spotkać w Atrium Targówek w naszym sklepie podpowie wam jakie suplementy dobrać. Pytajcie a z chęcią podzieli się swoim doświadczeniem i podpowie co będzie działać najlepiej