Rafał

14203307_1501133256578828_10777427339966

 

 PROFESJONALNE DORADZTWO U   DYPLOMOWANEGO

INSTRUKTORA KULTURYSTYKI

Rafał Pawlak - urodzony w 1987 roku; Ukończył kurs instruktora kulturystyki w Polskiej Akademii Sportu prowadzony przez Dariusza Karpińskiego (Mistrza Europy w kulturystyce). Kulturystyka jest jego pasją od 2004 roku. Ciągle rozwija swoją wiedzę z zakresu kulturystyki, dietetyki i medycyny na różnego rodzaju szkoleniach i seminariach, a także doszkala się z zakresu kulturystyki i poprawiania sylwetki poprzez konsultacje z uznanymi w branży autorytetami. Ukończone kursy dietetyczne pozwalają mu na jeszcze bardziej profesjonalną pomoc i doradztwo personalne. Bazując na jego doświadczeniu i wiedzy masz pewność, że nie zawiedziesz się na efektach.

Motto
Jeśli nie masz genetyki, bez wiedzy nie masz szans na sukces.

 

Piotrek

14199578_1499833063375514_44469718703090 PROFESJONALNE DORADZTWO U   DYPLOMOWANEGO INSTRUKTORA PERSONALNEGO ,INSTRUKTORA KULTURYSTYKI, DIETETYKA

            Przedstawiamy Wam naszego drugiego kierownika sklepów Triceps.pl. Piotr jest do Waszej dyspozycji. Korzystajcie z jego wiedzy i doświadczenia. Warto wpaść pogadać aby wiedzieć co zrobić dalej ze swoją sylwetką:)
Piotra głównym zainteresowaniem jest kulturystyka i fitness.
Aktywnie trenuje już od ponad 12 lat. Pierwszą jego miłością był Trójbój siłowy, zaś potem przyszedł czas na Strong Man i podnoszenie wielkich ciężarów:)Jednak zbyt duże zacięcie i kontuzje spowodowały, że musiał przystopować. Nie widział jednak możliwości aby odstawić podnoszenie ciężarów. Zainteresował się więc kulturystyką, czyli zmianą swoją sylwetki i zajmuje się tym do dziś.
Dzięki nabranemu doświadczeniu zdecydował się pomagać ludziom w osiąganiu ich marzeń. Został więc trenerem personalnym. Dzięki czemu może pomóc innym zmieniać swoje sylwetki a co za tym idzie zwiększyć ich pewności siebie:)Do każdego klienta podchodzi indywidualnie a na jego treningach panuje przyjazna i spokojna atmosfera.
Dodatkowo warto dodać, że Piotr poza tym że jest pracownikiem jednego z naszych sklepów jest także administratorem znanego portalu Realbody na którym prowadzi swój dziennik treningowy, pomaga tam innym użytkownikom poprzez udzielanie odpowiedzi na ich pytania z różnych dziedzin, od diety, poprzez treningi jak i pomoc zakresu rehabilitacji i poprawy stanu ich zdrowia.
Zapraszamy Piotr jest Wasz:)