Origin WPC 80% 908G Zobacz większe

Origin WPC 80% 908G

Nowy

99,00 zł

Więcej informacji

WPC80  Origin of Nutiments - Koncentrat białek serwatkowych 

produkt specjalnego przeznaczenia żywieniowego do budowy tkanki mięśniowej przy intensywnym wysiłku fizycznym
pochodzi w 100% z serwatki, jest otrzymany w wyniku procesu ultrafiltracji i diafiltracji serwatki.
Wysuszony metoda rozpyłową, instantyzowany, cechuje łatwe rozpuszczanie, brak piany oraz wyważona kompozycja smakowa.
najlepszej jakości surowiec dostępny na rynku, tworząc z niego produkt o wysokiej jakości
 

GŁÓWNE CECHY PRODUKTU:

Dopracowany produkt z wykorzystaniem składników premium
Zawartość białka 78% w suchej masie
Łatwo rozpuszczalny
Brak piany
Białko w stu procentach pochodzenia serwatkowego
Surowiec to świeża serwatka pozyskana w procesie produkcji serów szlachetnych. 
 

Dla kogo?

Dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, uprawiających różne dyscypliny sportowe zarówno profesjonalnie jak i amatorsko (sporty wytrzymałościowe, siłowe, kulturystyka, fitness). Białko jest niezbędne zarówno podczas budowania masy mięśniowej jak i spalania tkanki tłuszczowej. Jest ono bowiem podstawowym składnikiem odżywczym, potrzebnym do budowy naszego ciała. Białka serwatkowe odgrywają istotną rolę w zahamowaniu procesu katabolicznego (rozkład tkanki mięśniowej) i uruchomieniu syntezy białek mięśni, ze względu na zawartość dużej ilości aminokwasów egzogennych. Stymulują syntezę protein w komórkach mięśniowych, ponieważ są trawione szybciej i w większym stopniu przyczyniają się do zwiększenia poziomu leucyny we krwi, będącej istotną cząsteczką sygnalizacyjną i stymulującą syntezę białek.

– dla osób będących na dietach redukcyjnych, niskokalorycznych (VLCD) jako produkt wspomagajacy walkę z otyłością.
Leczenie otyłości polega między innymi na uzyskaniu ujemnego bilansu energetycznego w stosunku do zapotrzebowania organizmu. Stosowanie restrykcyjnych diet naraża nas niedobory witamin, mikroelementów, niezbędnych aminokwasów egzogennych.
Produkt Origin of nutriments WPC 80 dzięki wysokiej wartości biologicznej pozwala na uzupełnienie tych niedoborów jednocześnie dostarczając niewielką ilość energii. Jest to szczególnie ważne w czasie stosowania diet niskokalorycznych kiedy musimy świadomie zarządzać kaloriami.
Jednym z czynników wpływających na skuteczność odchudzania jest regularność w spożywaniu posiłków, bardzo często jest to utrudnione przez nasz dzisiejszy tryb życia.
Nasz produkt może być źródłem łatwo przyswajalnych aminokwasów i związków mineralnych które to powinien zawierać zbilansowany posiłek

– dla wszystkich dbających o zdrowie
Białka serwatkowe wpływają korzystnie na nasz układ odpornościowy dzięki zawartości B- laktoglobulin, alfa- laktoglobulin, laktoferyny, laktoperoksydazy.
Białka te wykazują działanie antybakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybiczne
Ponadto udowodniono naukowo iż metionina i cysteina- aminokwasy powszechnie występujące w serwatce są prekursorami glutationu- białka chroniącego nasz organizm przed wolnymi rodnikami i czynnikami mutagennymi.

Akcesoria

23 other products in the same category: