FA CARBORADE - 1000G Zobacz większe

FA CARBORADE - 1000G

Nowy

39,00 zł

Więcej informacji

FA Nutrition Carborade to preparat energetyczny dla sportowców wszystkich dyscyplin sportowych. Formuła bazuje na węglowodanach o zmiennym czasie wchłaniania, aby zapewnić organizmowi stabilny i długotrwały dopływ energii. Suplement wzbogacono w minerały, które podnosząwartość odżywczą suplementu. Węglowodany stanowią podstawowe źródło energii dla ludzkiego ciała. Węglowodany podzielić je można na węglowodany proste - glukoza, fruktoza, dekstroza, które dostarczają energii natychmiastowo, co wiąże się również z gwałtownym podniesieniem poziomu insuliny; jednego z najbardziej anabolicznych hormonów produkowanych przez organizm człowieka. Kolejną grupę stanowią węglowodany złożone jak maltodekstryna, które rozkładane są stanowią źródło energii na dłuższy okres niż cukry proste. Dzięki takiemu połączeniu FA Carborade idealnie spełnia swoje zadanie jako preparat typowo energetyczny, podnosząc szybko poziom energii, ale również utrzymujący go na przestrzeni całego treningu.

Dodatkowo preparat wzbogacono w składniki mineralne jak sód, potas, fosfor, wapń i magnez, które pozwalają skutecznie uzupełniać utracone podczas treningu elektrolity. 

Carborade® wzbogacony jest odpowiednią ilością składników mineralnych (sód, potas, fosfor, wapń i magnez), które dostarczone podczas wysiłku fizycznego skutecznie uzupełniają utracone elektrolity i są odpowiedzialne za prawidłową pracę skurczu mięśni.

Sposób użycia:

  • Dzień Treningowy:
    1-2 miarki po treningu

  • Dzień Nietreningowy: 
    stosować pomiędzy posiłkami jeżeli występuje taka potrzeba

SKŁADNIKI AKTYWNE:

Carborade

 

 

Porcja:

30g

 

 

Ilość porcji w opakowaniu:

33

 

 

Opakowanie:

1000g

 

 

Zawartość:

w porcji

zaw:

% RWS*

 

Wartość energetyczna

493kJ/116kcal

 

 

Tłuszcz

0g

 

 

w tym kwasy tłuszczowe nasycone

0g

 

 

Węglowodany

29g

 

 

w tym cukry

3g

 

 

Błonnik

0g

 

 

Białko

0g

 

 

Sól

0,02g

 

 

Składniki: maltodekstryna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), armat, barwnik (E163), substancja słodząca (sukraloza).

 

 

* % Referencyjna wartość spożycia

Akcesoria

30 other products in the same category: