MEX Nitro Whey 2270g Zobacz większe

MEX Nitro Whey 2270g

Nowy

Uwaga: ostatnie produkty w magazynie!

179,00 zł

Więcej informacji

Właściwości MEX Nitro Whey 2270g:

  • Lepsza regeneracja

  • Podwyższa poziom tlenku azotu

  • Przyspiesza przyrost masy mięśniowej

  • Pyszny, orzeźwiający koktajl

  • Bezkonkurencyjna cena

  • Bardzo niska zawartość tłuszczu
Nitro Whey 2270g od Mex – najwyższej jakości matrix białek w doskonałych smakach!

MEX Nitro Whey to najwyższej jakości matrix proteinowy o doskonałych smakach. MEX Nitro Whey to kompozycja kilku rodzajów białek o szybkim działaniu, tak ich jak WPC, WPI i SPI, oraz hydrolizowanych peptydów, tworząca jedną z najlepszych mieszanek białkowych. To skuteczne paliwo treningowe i znakomita odżywka dla mięśni. Każda porcja MEX Nitro Whey to aż 21 gramów wysoko biodostępnych protein i tylko 1 gram tłuszczu. Jest zatem doskonałym suplementem po-treningowym i może być zestawiana z posiłkami i suplementami o wysokiej za wartości węglowodanów.


Formuła 
MEX Nitro Whey oparta jest na unikalnej kompozycji aminokwasów – argininy, glutaminy i aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) – mających silne właściwości anaboliczne i anty-kataboliczne. MEX Nitro Whey miesza się łatwo, tworząc gęsty koktajl proteinowy o bogatym smaku i konsystencji. W przeciwieństwie do podobnych produktów konkurencyjnych, MEX Nitro Whey nie pozostawia nieprzyjemnego gorzkiego posmaku.


Dawkowanie MEX Nitro Whey 2270g:

Zmieszać 1 miarkę produktu: 30 g (miarka wewnątrz opakowania) z ok.150 ml wody, mleka, ulubionego napoju. Można użyć blendera, shakera. Najlepiej spożywać 2 -3 porcje produktu w ciągu dnia. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.


Składniki MEX Nitro Whey 2270g:

Wielkość opakowania: 2270g
Wielkość porcji: 30g
Ilość porcji w opakowaniu: 75

30 other products in the same category: